Neo1221 napisał(a):

Patrzcie co znalazłem na allegro... Co to w ogóle jest o.O
http://allegro.pl/adidas-wisla-krako...668540805.html
Chłop ma jakąś kosmiczną koszulkę... mam nadzieję że nie będzie nasza koszuleczka wyglądała jak ta.... ;/ bo aż strach się bać jak Adidas by nas wyjechał :(
|
Dobre, koleś myśli, że ktoś się skusi na nową meczówkę Wisły, do tego nowego sponsora zakontraktował. Brawo!
Mi ta aukcja humor poprawiła.
//Martin_6: a myślisz, że kto ma testować oficjalne stroje Wisły przed prezentacją? Oczywiście, że wybór pada na dzieci piłkarzy.
