Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1741
Stary 14.06.2011, 22:02
Neo1221 napisał(a):Wyświetl post
Patrzcie co znalazłem na allegro... Co to w ogóle jest o.O

http://allegro.pl/adidas-wisla-krako...668540805.html

Chłop ma jakąś kosmiczną koszulkę... mam nadzieję że nie będzie nasza koszuleczka wyglądała jak ta.... ;/ bo aż strach się bać jak Adidas by nas wyjechał :(
Dobre, koleś myśli, że ktoś się skusi na nową meczówkę Wisły, do tego nowego sponsora zakontraktował. Brawo!
Mi ta aukcja humor poprawiła.

//Martin_6: a myślisz, że kto ma testować oficjalne stroje Wisły przed prezentacją? Oczywiście, że wybór pada na dzieci piłkarzy.
Odpowiedz cytując