Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Neo1221
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
1740
14.06.2011, 21:35
To że ktoś to doszył to ja wiem...
koszuleczki meczowe to ja z daleka rozpoznam
)) Tylko taki przykład podałem
Bo jak rozmowa na temat koszulek to musiałem zapodać stronę gdzie herb i barwy "psują" ;/
https://www.facebook.com/wislakrakowshirts
Neo1221
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Neo1221
Odwiedź stronę domową użytkownika Neo1221!
Znajdź inne posty napisane przez Neo1221