Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Neo1221
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
1737
14.06.2011, 21:21
chyba jak zawsze, na 4 lata podpisywała... ale mogę się mylić... no i mylę... bo na 3
Powód: 3 lata
Ostatnio edytowane przez Neo1221 : 14.06.2011 o godz. 21:22.
https://www.facebook.com/wislakrakowshirts
Neo1221
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Neo1221
Odwiedź stronę domową użytkownika Neo1221!
Znajdź inne posty napisane przez Neo1221