Wyświetl pojedynczy post
Neo1221
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1737
Stary 14.06.2011, 21:21
chyba jak zawsze, na 4 lata podpisywała... ale mogę się mylić... no i mylę... bo na 3
Powód: 3 lata
Ostatnio edytowane przez Neo1221 : 14.06.2011 o godz. 21:22.
Odpowiedz cytując