Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Maratonczyk
Junior Member
Od: 06.2011
Offline
#
1736
14.06.2011, 21:20
na jak dlugo w ogole Wisla podpisala umowe z Adidasem? ktos wie?
P.S. Neo, widac ze to przeszywane itp
Maratonczyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maratonczyk
Znajdź inne posty napisane przez Maratonczyk