Wyświetl pojedynczy post
Neo1221
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1735
Stary 14.06.2011, 21:20
Patrzcie co znalazłem na allegro... Co to w ogóle jest o.O

http://allegro.pl/adidas-wisla-krako...668540805.html

Chłop ma jakąś kosmiczną koszulkę... mam nadzieję że nie będzie nasza koszuleczka wyglądała jak ta.... ;/ bo aż strach się bać jak Adidas by nas wyjechał :(
Odpowiedz cytując