Wyświetl pojedynczy post
MaciekJ87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Rdm

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4080
Stary 14.06.2011, 20:35
Mi się ze zdjęć z treningu na zgrupowaniu rzucił fakt że Mały trenował w bluzie z długim rękawem, a w zimie przy sporych mrozach jako jedyny biegał w krótkim rękawku i w wywiadzie mówił coś że nie lubi grać z długim rękawem i długich spodniach! A to taka pierdoła jaka mi się ze zdjęć na oficjalnej stronie rzuciła w oczy
Święte Barwy Swe Wznieś i Zaśpiewaj Tę Pieśń, Niech Patrzy Cały Świat, Jak Nasza Wisła Gra.
Więc, Naprzód W Bój, Kochany Klubie Mój, Przy Tobie Nasza Brać, Na Wieki Będzie Trwać.


Odpowiedz cytując