Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47730
Stary 14.06.2011, 20:18
Lucas.B napisał(a):Wyświetl post
Trudno teraz po tych dwóch transferach wierzyć zapewnieniom Prezesa że Wisła będzie mocniejsza w przyszłym sezonie a już na na pewno uznać je za krok naprzód na drodze awansu do LM.
Szczególnie pozyskanie najlepszego piłkarza ligi serbskiej jest krokiem w tył.
Odpowiedz cytując