Lucas.B napisał(a):

|
Trudno teraz po tych dwóch transferach wierzyć zapewnieniom Prezesa że Wisła będzie mocniejsza w przyszłym sezonie a już na na pewno uznać je za krok naprzód na drodze awansu do LM.
|
Szczególnie pozyskanie najlepszego piłkarza ligi serbskiej jest krokiem w tył.