|
No cóż, gratulacje dla Klicha, to chyba najlepszy okres by wyjechać i rozwijać swój talent w lepszej lidze. Nawet jak teraz się nie przebije do pierwszego składu to doświadczenie które zdobędzie zaprocentuje w przyszłości. Dla Wisły to też jakiś plus, bo lokalny rywal traci świetnego zawodnika :]
|