Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2835
Stary 14.06.2011, 20:16
No cóż, gratulacje dla Klicha, to chyba najlepszy okres by wyjechać i rozwijać swój talent w lepszej lidze. Nawet jak teraz się nie przebije do pierwszego składu to doświadczenie które zdobędzie zaprocentuje w przyszłości. Dla Wisły to też jakiś plus, bo lokalny rywal traci świetnego zawodnika :]
Odpowiedz cytując