Wyświetl pojedynczy post
Lucas.B
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47728
Stary 14.06.2011, 20:09
Trudno teraz po tych dwóch transferach wierzyć zapewnieniom Prezesa że Wisła będzie mocniejsza w przyszłym sezonie a już na na pewno uznać je za krok naprzód na drodze awansu do LM. Nie oszukujmy się to nie są zawodnicy mogący podnieść jakość gry zespołu. Nie podoba mi się że Stan sprowadził kolejnego podstarzałego Holendra, który dawno zapomniał o dobrej grze czego dowodem są kluby jakie ostatnimi czasy zwiedził - tzw. równia pochyła. Szczerze to wątpię by można na serio brać to co wkoło powtarzają na temat marzenia gry w LM Pana Cupiała - bo to od lat nie znajduje potwierdzenia w faktach za tym dążeniem przemawiających.
Odpowiedz cytując