HEDu napisał(a):

|
lol, a co to za porownywanie Arruabarreny do Despotovica.
|
To nie jest porównanie obu piłkarzy (zwłaszcza że Despotovića nie widziałem) ale pokazanie naiwności tego co napisał ayala - że 18 bramek w II lidze hiszpańskiej = 25 w naszej ekstraklasie. Gdyby to było takie proste to i "łamaga" Arrubarena miałby tych 8 goli w naszej ekstraklasie - a nie miał żadnego. Skąd Ayala może wiedzieć czy ten Serb strzeli 25, 35 a może tylko 5 goli w naszej ekstraklasie? Tego to nikt nie wie. Jak przyjdzie to się przekonamy.
Więc wyluzuj
