Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9847
Stary 14.06.2011, 19:51
Paweł Olkowski (GKS Katowice)

W ubiegłym sezonie występował w Zagłębiu Lubin w Młodej Ekstraklasie. Tam trenerzy najwyraźniej nie poznali się na jego talencie. Dopiero w pierwszoligowym GKS pokazał jak dużymi dysponuje możliwościami. Pięć goli jest całkiem niezłym dokonaniem jak na obrońcę. Najsilniejszą stroną 21-letniego zawodnika jest wszechstronność i szybkość. Podobnie jak kiedyś Łukasz Piszczek, Olkowski występował już chyba na wszystkich pozycjach poza bramką. Trener przygotowania fizycznego, Ryszard Szul, uznał jego wynik w biegu na 5 m (poniżej 0,9 s) za wybitny.
Olkowski jest obecnie zawodnikiem Gwarka Zabrze (do GKS jest tylko wypożyczony). Przed rokiem z prawa pierwokupu nie skorzystało Zagłębie Lubin. Teraz chętny będzie musiał najprawdopodobniej wyłożyć za niego kwotę w wysokości 200 tys. euro.



według linku Titto


Wydaje się, że to może nim był zainteresowany Valkcx, wolałbym osobiście pozyskać jego zamiast Lameya dlaczego ? Perspektywistyczny zawodnik z dużą szybkością, który ustawienie, taktykę może dopracować jeszcze w znaczącym stopniu. Chociaż nie uważam go za międzynarodowy poziom to widzę potenciał, na dodatek obunożny. Musi tylko szybko trafić do Ekstraklasowego klubu i regularnie grać a może bd z niego ludzie
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując