lol, a co to za porownywanie Arruabarreny do Despotovica. To ze grali w tej samej lidze nie znaczy, ze tak samo beda sie pozniej spisywać. To tak jakby powiedziec ze jesli najlepszy piłkarz Segunda Division nie poradził sobie gdzieś tam, to nie poradzi sobie nigdzie juz nikt inny.
Z reszta po pierwsze Aru strzelił 13 bramek w Segunda Division w 68 spotkaniach (nie wiadomo ile karnych), na dodatek nie strzelił więcej niż 6 bramek na sezon, a w Legii nie dostał szansy, 6 spotkań i od razu niewypał. Zagrałby cały sezon to pewnie strzeliłby 6 bramek. Potem opinia się ciągnęła i każdy powtarzał ze slaby, ze nikogo juz nie sprowadzac z Segundy itd. W ogole najlepiej powiedziec ze Hiszpanie sa słabi, tylko repre maja dobrą.
Despotovic strzelił w Segundzie 28 bramek. Salamanca to bardzo slaby zespol wiec nie dziwie sie ze strzelil tam malo bramek, ale juz w Gironie 18, w Murcii z tamtego czasu 8 bramek (zespół po tym spadł z ligi co też pokazuje o co chodzi, poziom Salamanki). Dla mnie te 12 bramek w Salamance i Murcii to dobry wynik. 18 w Gironie a trzeba doliczyc jeszcze króla strzelców ligi Serbskiej (17 bramek) czy w Loznicy 19 bramek na 50 występów.
Despotovic mysle, ze akurat jest najlepszym napastnikiem jakim sie ostatnio interesujemy bo zwiedzil swiat, a w lidze hiszpanskiej wcale latwo sie nie strzela. Potem ten Alves, tyle ze wszyscy nim zachwyceni bo brazylijczyk a tak naprawde on gral tylko w lidze wegierskiej i nigdzie indziej, a to slabiutka liga.
tak naprawde wszyscy sa slabi bo popatrzcie ile goli maja najlepsi strzelcy
http://www.transfermarkt.de/de/segun...ewerb_ES2.html
wystarczy kogos z top 10 ? najwyrazniej w zasiegu mamy tylko Ranko, więc czemu nie ? jeszcze moze ten
Emiliano Armenteros.
a co do Lameya, ja tam nie widze by mial duzo dlugotrwalych kontuzji. ok, nie poradzil sobie w Championship, ale nie znaczy ze nie poradzi sobie u nas. Tylko pewnie nie starczy mu czasu na odbudowanie się.