Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9842
Stary 14.06.2011, 19:05
jeszcze dodajcie, że Polonia to nie Wisła dlatego te całe < i > mozna sobie wsadzić. Sobiech lepszy. Młodszy, kreatywniejszy, bardziej wszechstronny.

Odpowiedz cytując