Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18845
Stary 14.06.2011, 19:04
Bzdura tam, że nie ma kasy.
Tzn. kasy nie ma, ale nie to jest problem - przecież miasto miało za halę płacić od 2014 roku lub później. A rozważany był też wariant, że Wisła wybudowaną halę odkupi (za pieniądze z dzierżawy części terenów, działka warta ponad 20 mln zł).

Brakuje chęci radnych a w ostatnich dniach front zmienił marszałek. Wcześniej jego ludzie utrzymywali, że hala będzie budowana w proporcjach 75 (UE) - 25 (miasto). Że tak można, wskazywały wcześniejsze interpretacje prawne ludzi marszałka i miasta. Teraz marszałek utrzymuje, że musi być 50 - 50, a to zmienia postać rzeczy.

Dziś radni byli na stadionie (bodajże komisja sportu), później w TS-ie. Wyglądało to na szukanie dziury we wszystkim, co się da, łącznie z bezczelnymi zarzutami (bodajże Stawowego), że TS Wisła ma tereny od kilku lat, a nic z nimi nie zrobił. No a ku....a za co miał zrobić?
Odpowiedz cytując