Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18844
Stary 14.06.2011, 18:52
emailowiec napisał(a):Wyświetl post
rav - można więcej szczegółów? Pójdzie na coś innego?
Miasto nie ma kasy, jest na skraju bankructwa, grozi zarzad komisaryczny - nie ma szans przez najblizsze 1,5-2 lat na zadna wieksza inwestycje w miescie. Mysliscie ze czemu tez idzie stadion Wisly tak wolno? Iles pieniedzy ma byc wyplacanych pozniej, ale iles teraz... Jedyny plus w tym ze jest szansa odwolania majchrowskiego..
Odpowiedz cytując