emailowiec napisał(a):

|
rav - można więcej szczegółów? Pójdzie na coś innego?
|
Miasto nie ma kasy, jest na skraju bankructwa, grozi zarzad komisaryczny - nie ma szans przez najblizsze 1,5-2 lat na zadna wieksza inwestycje w miescie. Mysliscie ze czemu tez idzie stadion Wisly tak wolno? Iles pieniedzy ma byc wyplacanych pozniej, ale iles teraz... Jedyny plus w tym ze jest szansa odwolania majchrowskiego..