Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47716
Stary 14.06.2011, 18:37
anthony09 napisał(a):Wyświetl post

-----------------------
Ja tylko dodam podsumowanie, na które można odpowiedzieć jednym słowem :

Czy Lamey według was wzmocni nas tak, iż będzie gwarantował umiejętności na odpowiednim w Europie poziomie (mowa o kw. LM, LE) ? Według mnie nie...
Nie ..ale za chwile ktoś wyskoczy z tekstem , że miejmy nadzieję że tak , ze będzie dobrze , wierzę w Stana i Roberta
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując