Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47714
Stary 14.06.2011, 18:28
Przypominam:
Komentujemy polityke tranferową, a nie jakies ciekawostki za ile kogo Crvena sprzedała, czy Cleber jest skautem czy nie. Nie posiłkujemy sie stroną transfermarkt i podobnymi.

Nie kopiujemy informacji, które w temacie pojawily sie już wczoraj. To, że wczoraj cytowano czy podawano linka z SE a dzisiaj ta sama informacja pojawila się w Fakcie nie jest wystarczającym powodem, by się nią dzielić.
Zanim wkleisz lnka, upewnij sie, że wczoraj czy przedwczoraj ktoś juz tego nie zrobił - ryzykujesz banem

Proponuę dac już sobie spokój z analizą potencjału Lameya. Ja już modlę się o nastepny transfer, choćby średni, żeby to forum odpoczęlo od sparwy Lameya
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując