Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.06.2011, 18:22
Bardzo dobra decyzja Klicha. Śmieszą mnie te komentarze jakiś ekspertów, że za wcześnie na wyjazd, że sobie nie da rady... A później się dziwić, że mają naszych piłkarzy za nieudaczników. Takiemu klubowi jak Wolfsburg się nie odmawia.
Odpowiedz cytując