Wyświetl pojedynczy post
kha1
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47713
Stary 14.06.2011, 18:14
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Słabo, jak słabo, ponoć kilkanaście razy w barwach PSV grał w LM, gdyby mu szło słabo, to by go nie wystawiali.
Czy Wy naprawde nigdy go nie widzieliście jak gra? Aż dziwnie sie czuje. Bo ja widziałem jego meczów z czasów PSV bardzo wiele i nazywanie go grajkiem - w tamtych czasach - słabym jest co najmniej nie na miejscu.

Abstrahując od obecnej formy, którą ciężko sprawdzić mogę Was zapewnić, że Stan podpisał go nie bez powodu...
Odpowiedz cytując