Sędzia napisał(a):

|
Słabo, jak słabo, ponoć kilkanaście razy w barwach PSV grał w LM, gdyby mu szło słabo, to by go nie wystawiali.
|
Czy Wy naprawde nigdy go nie widzieliście jak gra? Aż dziwnie sie czuje. Bo ja widziałem jego meczów z czasów PSV bardzo wiele i nazywanie go grajkiem - w tamtych czasach - słabym jest co najmniej nie na miejscu.
Abstrahując od obecnej formy, którą ciężko sprawdzić mogę Was zapewnić, że Stan podpisał go nie bez powodu...