Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
Grze Gie
Member
Od: 02.2008
Skąd: Tarnów
Offline
#
2830
14.06.2011, 18:08
W końcu jakiś tarnowianin w jakimś porządnym klubie szkoda że wychowanek Tarnovii.Życzę mu jak najlepiej i muszę złożyć gratulację jego matce(6 lat pływania mnie uczyła).
Grze Gie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Grze Gie
Znajdź inne posty napisane przez Grze Gie