Wyświetl pojedynczy post
Grze Gie
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2830
Stary 14.06.2011, 18:08
W końcu jakiś tarnowianin w jakimś porządnym klubie szkoda że wychowanek Tarnovii.Życzę mu jak najlepiej i muszę złożyć gratulację jego matce(6 lat pływania mnie uczyła).
Odpowiedz cytując