Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6498
Stary 14.06.2011, 17:40
Reprezentacja Polski w listopadzie i październiku tego roku, być może zagra z mistrzami świata z 2006 roku - Włochami oraz zdobywcami Pucharu Narodów Afryki z 2006, 2008 i 2010 roku - Egiptem.
Odpowiedz cytując