Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47712
Stary 14.06.2011, 17:30
Czekajmy spokojnie do piątku i zobaczymy co się wydarzy,pewne jest,że będzie ktoś oprócz Lameya bo przecież zrobili by konfe od razu jak z ilievem,a tak wiadomo,że coś się szykuje,myśle,że w piątek będziemy mieli już full kadre i to będzie taka niespodzianka dla nas.Więc nie narzekajmy jeszcze troche i pierwsze mecze więc zobaczymy ile warte były nasze wzmocnienia
Odpowiedz cytując