Fan123 napisał(a):

|
Moim zdaniem nasz budrzet tranferowy (jak wogule jest) oscyluje w granicach ok 1mln euro ale niekoniecznie. Za Chaveza już sporą sumke daliśmy kilkaset tysiecy. A orientuje się ktoś może czy jesteśmy blisko zakontraktowania jakiegoś zawodnika (nie mówie tu oczywiście o spekulacjach w prasie tylko o rzeczywistości?)
|
Szanowni panowie moderatorzy,
ja od tego forum nie oczekuję już wysokiego poziomu merytorycznego, zostawmy też ortografię, nie przejmujmy się składnią, ale proszę - oszczędźcie nam takich postów, które nie noszę ze sobą żadnej treści, a pytania w nich zawarte pozbawione są jakiegokolwiek sensu. Tyle się teraz o mówi o czasach świetności dawnego forum, jeszcze więcej o upadku dzisiejszej strony. Dajcie nam choć namiastkę tego co było dawniej, czyli jako takiego porządku. Gdybym ja był modem, ten i jemu podobni dostawaliby bardzo długie bany, miesięczna, roczne, nawet dożywotnie. Bo każdy na początku popełniał błędy, ale ojcowski bicz musi dosięgnąć niesfornego syna i wyrobić w nim mężczyznę. Dziękuję i wnioskuję o moderatora

Pozdrawiam