Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9837
Stary 14.06.2011, 16:26
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Jako że napastników rozlicza się z bramek, to pokusiłem się o proste obliczenia:
Genkov : 13 meczy - 6 bramek. Średnio 0,46 gola na mecz
Sobiech: 23 mecze - 9 bramek. Średnio 0,39 gola ne mecz.

0,46>0,39
Oczywiscie napastników rozlicza sie z goli i z tym sie zgadzam. Jednak uwazam, że gole zdecydowanie łatwiej strzela sie w Wisle niz w Polonii czy wczesniej w Ruchu

bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Jak się porównuje Genkova do Sobiecha, to znaczy że się nie zna na piłce nożnej.
A co ten Genkov takiego osiągnął, co sprawia, że jest zdecydowanie lepszy od Sobiecha ?
Ostatnio edytowane przez Donki : 14.06.2011 o godz. 16:36.
Odpowiedz cytując