Incognito2192 napisał(a):

Jako że napastników rozlicza się z bramek, to pokusiłem się o proste obliczenia:
Genkov : 13 meczy - 6 bramek. Średnio 0,46 gola na mecz
Sobiech: 23 mecze - 9 bramek. Średnio 0,39 gola ne mecz.
0,46>0,39
|
Oczywiscie napastników rozlicza sie z goli i z tym sie zgadzam. Jednak uwazam, że gole zdecydowanie łatwiej strzela sie w Wisle niz w Polonii czy wczesniej w Ruchu
bonawentura napisał(a):

|
Jak się porównuje Genkova do Sobiecha, to znaczy że się nie zna na piłce nożnej.
|
A co ten Genkov takiego osiągnął, co sprawia, że jest zdecydowanie lepszy od Sobiecha ?