Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47710
Stary 14.06.2011, 16:26
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Nie stac nas w tej chwili na Ruuda, stac nas na darmowych pilkarzy - ja tak to zrozumiałem i tego sie bede trzymał. Skoro skapimy na Cikosa 350tys euro to tym bardziej bedziemy skapic na innych - proste.
Nie powiedział, że stać nas na darmowych piłkarzy, ani że stać nas na takich piłkarzy, tylko - nie stać nas na Ruuda, ale już stać nas na Lameya. Ja to tak będę odbierał, a fakt braku zakupu Erika Cikosa odbieram jako konieczność poruszania się w pewnym ściśle określonym budżecie i braku możliwości przekroczenia tych ram. Co ty myślisz, że Lamey przyszedł tutaj za ogórki grać, albo za parę kilogramów ziemniaków? To się grubo mylisz.
Odpowiedz cytując