Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9831
Stary 14.06.2011, 15:36
maxipiter napisał(a):Wyświetl post
Precz z Sobiechem!!!
A cos wiecej napiszesz ?
Ja równiez widział bym Sobiecha u nas. Gorszy on Genkova napewno nie jest.
Odpowiedz cytując