Cytat:
|
Właśnie propo tego, jak by Wisła awansowała do LM może jeszcze kogoś kupić i zgłosić przed samą LM czy wtedy jest już za pózno?
|
zdecydowanie tak
zgłosić zawodników do faz grupowych LM bądź LE trzeba na około tydzień przed ,a te zaczynają się 15 września , (eliminacje ostatnia runda kończy się 25-27 sierpień ... ),więc jest czas ,żeby przeprowadzić transfery last minute ,inna sprawa to zgranie i sens takich tranzakcji...