Wyświetl pojedynczy post
matti220
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47703
Stary 14.06.2011, 14:03
Cytat:
Właśnie propo tego, jak by Wisła awansowała do LM może jeszcze kogoś kupić i zgłosić przed samą LM czy wtedy jest już za pózno?
zdecydowanie tak
zgłosić zawodników do faz grupowych LM bądź LE trzeba na około tydzień przed ,a te zaczynają się 15 września , (eliminacje ostatnia runda kończy się 25-27 sierpień ... ),więc jest czas ,żeby przeprowadzić transfery last minute ,inna sprawa to zgranie i sens takich tranzakcji...
Odpowiedz cytując