Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1730
Stary 14.06.2011, 13:59
Czyli, że jutro wrzucę jakiś projekcik. Nacieszymy się wyglądem trykotów, które kupił by każdy Wiślak. A za prawdopodobnie 3-4 tygodnie się rozczarujemy nowym designem strojów na sezon 2011/2012.

W telegraficznym skrócie:
Napatrzymy się na projekty, które tutaj osoby wrzucały i będziemy żyli z nadzieją, że klub tym razem pomyśli o kibicach (czyt. rzuci BG zamiast loga Wisła Kraków S.A -> nie S.S.A.!). A potem będziemy, jak to Polacy psioczyli na zarząd, że znowu nie ma BG na koszulce, a wyjątkowość strojów stanowi dodatkowy szew pod pachami.

Jednak cały czas mam nadzieję, że oficjalna prezentacja strojów nas nie rozczaruje i wreszcie doczekamy się tego czego chcemy się doczekać, a nie doczekaliśmy się tego w minionym sezonie. I sponsora się też, w końcu doczekamy, po tym długim czekaniu. Pozostaje nam więc tylko czekać, a może się doczekamy! :]

//Maratonczyk - Hmm... to by była marketingowa porażka.
Ostatnio edytowane przez wonski_eNHa : 14.06.2011 o godz. 14:22.
Odpowiedz cytując