Wyświetl pojedynczy post
filip123
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47695
Stary 14.06.2011, 13:34
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/cha...wiadomosc.html . Dla tych co łączyli Nwaogu z Wisła , chłopak wyrażnie mówi ze chce wyjechac z Polski , nie podoba mu sie w naszym kraju ...
Odpowiedz cytując