Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
filip123
Member
Od: 07.2010
Offline
#
47695
14.06.2011, 13:34
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/cha...wiadomosc.html
. Dla tych co łączyli Nwaogu z Wisła , chłopak wyrażnie mówi ze chce wyjechac z Polski , nie podoba mu sie w naszym kraju ...
filip123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip123
Znajdź inne posty napisane przez filip123