Grantar napisał(a):

Gdybyśmy Wisła w losowaniu drużyny z która ma grać decydujący mecz o wejście do Ligi Mistrzów wylosowała Leicester (10 drużynę II ligi angielskiej) to ... ..... cieszylibyśmy się !!!
W tej drużynie Lamey grzał ławę.
Więc nie wiem na jakiej podstawie twierdzicie, że Lamey pomoże wejść Wiśle do LM w przeciwieństwie do "beznadziejnego" Cikosa ....
Śmiem twierdzić, że jednak nie zadecydowały tu względy czysto sportowe a finansowe.
Slovan przesadził.
|
Z tego co się orientuje Lamey nie grzał ławy tylko większość sezonu leczył kontuzję a to róznica więc nie siej defetyzmu.