Cytat:
^^ Żaden problem. Tylko nie wiem czy dzisiaj będzie mi się chciało. Jutro może wrzucę coś, co będzie mogło nacieszyć oczy przed rozczarowaniem po oficjalnej prezentacji strojów.
|
Czyli jutro prezentacja (mam nadzieję, że nie leży u mnie czytanie ze zrozumieniem) ?
