Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1728
Stary 14.06.2011, 13:15
^^ Żaden problem. Tylko nie wiem czy dzisiaj będzie mi się chciało. Jutro może wrzucę coś, co będzie mogło nacieszyć oczy przed rozczarowaniem po oficjalnej prezentacji strojów.

Pod koniec czerwca ma być zaprezentowany sponsor naszej kopanej ekstraklasy T-Mobile. Ciekawe kiedy my się doczekamy głównego sponsora. Może jednak uda się kogoś zastraszyć, żeby został naszym źródełkiem gotówki.
Odpowiedz cytując