|
^^ Żaden problem. Tylko nie wiem czy dzisiaj będzie mi się chciało. Jutro może wrzucę coś, co będzie mogło nacieszyć oczy przed rozczarowaniem po oficjalnej prezentacji strojów.
Pod koniec czerwca ma być zaprezentowany sponsor naszej kopanej ekstraklasy T-Mobile. Ciekawe kiedy my się doczekamy głównego sponsora. Może jednak uda się kogoś zastraszyć, żeby został naszym źródełkiem gotówki.
|