Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47685
Stary 14.06.2011, 13:11
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze nie dawno wszyscy widzieli w Wiśle Baszczyńskiego ( 34 lata) a jak podpisali Ilieva to już pojawiły się głosy co po niektórych, że jest za stary na Wisłę.
Przykro mi, że zburzę tą teorię - byłem i jestem przeciwny przyjściu Baszczyńskiego (jak i Wasilewskiego), więc nie wszyscy.

---

A tak zupełnie na marginesie, żeby uświadomić forumowiczom, jak słabymi są menagerami, domorosłymi trenerami i generalnie lepiej, żeby zajęli się kibicowaniem, a nie tworzeniem fantasmagorii (żeby nie było, że kogoś obrażam - sam siebie też obejmuję tymi określeniami), pragnę przypomnieć, że tak wychwalanym Meliksonem czy Pareiką, czy też nawet nieco mniej wychwalanym Genkovem, nikt się obecnie nie interesuje.

A tak krytykowanego Sivakova (nie będę się kłócił, że zawsze niesłusznie) nie jesteśmy w stanie wykupić, bo klub z ligi włoskiej nie chce go sprzedać (chyba nie dlatego, że jest tak słaby), a dodatkowo Sivakov ma na tyle dużo ofert z klubów rosyjskich i ukraińskich (mówił o tym Stan), że nas zwyczajnie na niego nie stać.

Jakby Sivakov był taki słaby, to by zwyczajnie nie było na niego chętnych. A skoro jest tylu chętnych (a i nasz trener bardzo by chciał), to nie świadczy to o tym, że wszyscy się mylą i błądzą, a forumowicze TWSD są jedyni, którzy przejrzeli mistyfikację, tylko o tym, że piszemy tutaj dla zabawy nie mając o tym większego pojęcia. A zawodowcy robią swoje.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując