Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47677
Stary 14.06.2011, 12:54
filip123 napisał(a):Wyświetl post
Jedno jest pewno sprowadzajac takich piłkarzy Pan Cupiał nie ma na co liczyć że wejda do LM .I jesli nie sięgnie głębiej do kieszeni jak JW z polonii to lepiej niech sprzeda Wisłę komuś kto w nia zainwestuje i sprowadzi wartosciowych piłkarzy.
JW sięga już do kieszeni bardzo głęboko od kilku sezonów i Polonia zalicza co sezon ogony. Wisła ściąga zawodników za darmo i kończy sezon w pierwszej trójce. Kaman!
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując