filip123 napisał(a):

|
Jedno jest pewno sprowadzajac takich piłkarzy Pan Cupiał nie ma na co liczyć że wejda do LM .I jesli nie sięgnie głębiej do kieszeni jak JW z polonii to lepiej niech sprzeda Wisłę komuś kto w nia zainwestuje i sprowadzi wartosciowych piłkarzy.
|
JW sięga już do kieszeni bardzo głęboko od kilku sezonów i Polonia zalicza co sezon ogony. Wisła ściąga zawodników za darmo i kończy sezon w pierwszej trójce. Kaman!
