Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#845
Stary 14.06.2011, 12:54
Co do Cikosa:
Uważam że jest to piłkarz który nie gwarantuje nam poziomu na eliminację ligi mistrzów.Grał słabo w defensywie, jego gra była chaotyczna.Nadrabiał to wszystko walką i tylko tyle.Nie będę po nim płakał bo jak wspominałem na LM jest to zawodnik słaby.Pożegnałbym też Dragana ,który też nie spełnia oczekiwań.Z obrony jedynie do gry nadaje się Chavez.Kew to narazie zagadka bo niby ma doświadczenie ale na boisku nie błyszczy.
Odpowiedz cytując