podszywacz napisał(a):

|
I myślę że tu jest sedno sprawy. Zawodnik pokroju Cikosza może się ogrywać w Młodej Ekstraklasie. Do ELM potrzeba nam kogoś "na już". I miejmy nadzieję ze taki będzie Lamey. Skończmy już narzekać.
|
Sedno sprawy jest również w Twojej wypowiedzi. Czego my mamy szukać w ELM z takimi zawodnikami w składzie ?