CMSNero napisał(a):

polaczmy Legie,Lecha,Polonie i Wisle w jeden team finansowany przez Cupiala,Wojciechowskiego,Rutkowskiego i ITI a nie bedziemy mogli konkurowac dalej z tym sredniakiem europejskim... na rynku transferowym...(
http://www.igol.pl/article,30593.html
ludzie ogarnijcie sie - jak pogramy ze 3-4-5 sezonow w LM to przeskoczymy na kolejny level i zawodnicy beda kosztowali x3,4 a perelki x6,7 a i bedzie cala masa chetnych chcacych grac dla nas .
|
Debilny artykół. Przeca mistrzem Belgii jest Standard Liege

. A Lukaku to cienias coraz większy z roku na rok. 30 milionów to oni mogą chcieć ale za całą swoją drużynę

.