Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47648
Stary 14.06.2011, 11:42
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
KRAKÓW Temp.: 21 °C
Ciśn.: 1010 hPa
Wiatr: 10 km/h
Śnieg: 0.0 mm
Deszcz: 0.0 mm
Jak widać piękna pogoda nie za ciepło nie za zimno można w piłkę pograć, można się z dziewczyną umówić, można żonę do kina wziąć. Szkoda marnować dnia przy kompie upierając się, że Stan to wspaniały/nieodpowiedzialny pracownik WK a Lamey to największa porażka/ perspektywiczny gracz - szczególnie gdy udowadnia się to po raz 15
Niektórzy muszą w robocie siedzieć, a nie ma za bardzo co robić w niej
Odpowiedz cytując