Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47639
Stary 14.06.2011, 11:10
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
Kolego nie wiem ile masz lat, ale poradzę Ci uważaj co piszesz na forum publicznym. Za takie teksty bez dowodów można odpowiadać przed sądem.

Obawiam się, że w tym wypadku to co najwyżej dla nieletnich
Niech żyje sezon ogórkowy!

Co do naszego ostatniego nabytku, to racjonalnie patrząc są dwa wytłumaczenia:
1) Jest on sprowadzony jako uzupełnienie składu, podstawowy boczny obrońca zostanie jeszcze w tym okienku zakupiony
2) Nie ma pieniędzy na zakup lepszych graczy.
Odpowiedz cytując