Feniks1983 napisał(a):

Kolego nie wiem ile masz lat, ale poradzę Ci uważaj co piszesz na forum publicznym. Za takie teksty bez dowodów można odpowiadać przed sądem.
|
Obawiam się, że w tym wypadku to co najwyżej dla nieletnich

Niech żyje sezon ogórkowy!
Co do naszego ostatniego nabytku, to racjonalnie patrząc są dwa wytłumaczenia:
1) Jest on sprowadzony jako uzupełnienie składu, podstawowy boczny obrońca zostanie jeszcze w tym okienku zakupiony
2) Nie ma pieniędzy na zakup lepszych graczy.