Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#843
Stary 14.06.2011, 11:10
Orson napisał(a):Wyświetl post
Wbrew pozorom coraz częściej się to zaciera...
Skauci czesto mają kontakty lub są pozatrudniani w agencjach menadzerskich.
Przykład?

Olędzki - jest skautem Chelsea i agentem piłkarskim.
A ma też własny biznes i firmę czy dorabia przy okazji? Bo mi się wydaje że u Clebera to ta kwestia zaważyła, że jednak chce sam na siebie robić i mieć z tego zyski jako Jego agencja managerska. Fakty zatrudnienia lub posiadania nie neguję. Chodzi mi raczej o bycie właścicielem.
Odpowiedz cytując