Orson napisał(a):

Wbrew pozorom coraz częściej się to zaciera...
Skauci czesto mają kontakty lub są pozatrudniani w agencjach menadzerskich.
Przykład?
Olędzki - jest skautem Chelsea i agentem piłkarskim.
|
A ma też własny biznes i firmę czy dorabia przy okazji? Bo mi się wydaje że u Clebera to ta kwestia zaważyła, że jednak chce sam na siebie robić i mieć z tego zyski jako Jego agencja managerska. Fakty zatrudnienia lub posiadania nie neguję. Chodzi mi raczej o bycie właścicielem.