WislaOnly napisał(a):

|
A po to, że ten pierwszy może się rozwinąć, a drugi, co najwyżej zwinąć!
|
z tym, że zanim Cikosz niczym tulipan się rozwinie to może być pozamiatane, a Lamey którego nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem, ma to co może być niezbędne w walce o puchary czyli doświadczenie. Cleber przyszedł do nas niemal na emeryturę i się sprawdził, więc ja wolę gościa gotowego do gry na rok czy dwa niż czekać na rozwój "talentu" Erika.