Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47635
Stary 14.06.2011, 11:01
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
A po to, że ten pierwszy może się rozwinąć, a drugi, co najwyżej zwinąć!
z tym, że zanim Cikosz niczym tulipan się rozwinie to może być pozamiatane, a Lamey którego nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem, ma to co może być niezbędne w walce o puchary czyli doświadczenie. Cleber przyszedł do nas niemal na emeryturę i się sprawdził, więc ja wolę gościa gotowego do gry na rok czy dwa niż czekać na rozwój "talentu" Erika.
Odpowiedz cytując