Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47632
Stary 14.06.2011, 10:56
joshi napisał(a):Wyświetl post
Zastanów się co napisałeś, życzeniowo to ja chciałbym abyśmy konkurowali z Realem Madryt, ale życie to nie bajka. Trabzonspor też kiedyś ogrywaliśmy i jakie to ma znaczenie?
Cikosz jest średnim zawodnikiem, Lamey pewnie też wybitny nie jest, a więc skoro można mieć coś za darmo to po co przepłacać?
A po to, że ten pierwszy może się rozwinąć, a drugi, co najwyżej zwinąć!
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując