joshi napisał(a):

Zastanów się co napisałeś, życzeniowo to ja chciałbym abyśmy konkurowali z Realem Madryt, ale życie to nie bajka. Trabzonspor też kiedyś ogrywaliśmy i jakie to ma znaczenie?
Cikosz jest średnim zawodnikiem, Lamey pewnie też wybitny nie jest, a więc skoro można mieć coś za darmo to po co przepłacać?
|
A po to, że ten pierwszy może się rozwinąć, a drugi, co najwyżej zwinąć!