mitmichael napisał(a):

|
Jakby o tym nie swiadczyło to by go Valckx nie sciagal do klubu - po poprzednich transferach powinniscie bardziej mu zaufac a nie odwoływac sie do wczesniejszych Branco czy Boukhgariego, ktorego nosiliscie na rekach po derbach z Cracovia. Bedzie pol sezonu za nami - zobaczymy kto bedzie miał racje, ja wierzacy w Lameya czy Wy smiejacy sie z tego transferu
|
Ty masz jakieś problemy ze zrozumieniem prostego zdania w ojczystym języku? Napisałeś, że Lamey jest dobry bo grał w wielu klubach a ja ci pokazałem przykład, że to g... prawda. Branco też zmieniał regularnie kluby, do tego początki kariery miał całkiem imponujące.
Tylko tyle, aż tyle. Cała reszta to Twoja nadinterpretacja. I nie wiem z czym miałeś kiedy rację, ale ja akurat transferami Branco i Boukhariego obciążałem Basałaja, który doprowadził kadrę w pół roku do poziomu, w którym nie mieliśmy lewego obrońcy. Po zamknięciu okienka wiadomo było, że na cuda nie ma co liczyć.