Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 14.06.2011, 10:33
Chciałbym poprosic wszystkich co pisza te brednie w polityce by kazdy z nich zamiast zasmiecac forum przygotowal referat na temat jednego z potencjalnych przeciwnikow ...

Proponuje by każdego możliwego rywala opisać w następujący sposób :

- szacunkowy budrzet klubu
-najwyzszy kontrakt oraz srednie zarobki
-frekfencja na stadionie
-plan przygotowan do sezonu oraz sparing-partnerzy
-cos od siebie

czy nie lepiej bylo by zajac sie czyms pozytywnym niz pisac takie dyrdymaly o nowym graczu?


ps) nie mam mozliwosci pisania Polskich liter stad tez bledy bo podkresla mi wszystko...(
Powód: Styl i ortografia
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 14.06.2011 o godz. 13:37.
Odpowiedz cytując