Chciałbym poprosic wszystkich co pisza te brednie w polityce by kazdy z nich zamiast zasmiecac forum przygotowal referat na temat jednego z potencjalnych przeciwnikow ...
Proponuje by każdego możliwego rywala opisać w następujący sposób :
- szacunkowy budrzet klubu
-najwyzszy kontrakt oraz srednie zarobki
-frekfencja na stadionie
-plan przygotowan do sezonu oraz sparing-partnerzy
-cos od siebie
czy nie lepiej bylo by zajac sie czyms pozytywnym niz pisac takie dyrdymaly o nowym graczu
?
ps) nie mam mozliwosci pisania Polskich liter stad tez bledy bo podkresla mi wszystko...(