|
Ja uważam że jeśli te transfery dojdą do skutku to będzie naprawdę duże wzmocnienie Śląska, o ile Lenczyk da im pograć i wkomponuje ich w zespół. mln € wydaje się być ceną ok. Problem mogą mieć w bramce po odejściu Kelemena, ale tak ogólnie to Śląsk ma ciekawą i wyrównaną Kadrę.
|