Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47623
Stary 14.06.2011, 10:28
Ale piszesz że Stan takiej kasy nie robił, owszem robil i to większą niż na sprzedaży Kuby. kilkakrotnie większą więc się nie mądrz i nie oskarżaj kogoś o jakieś przekręty
Zresztą transfer Kuby do Wisły to nie był żaden majstersztyk osoby która go sprowadziła. To był zwykły przypadek bo taki piłkarz trafia sie raz na kilka lat. Więc pisanie że ten i ten jest kozak bo ściągnął Kubę mija się z celem. Byłby kozakiem gdyby ściągnął 5 takich Błaszczykowskich a nie stało się tak bo jak wspomniałem taki piłkarz trafia się z reguły przez przypadek.
Ostatnio edytowane przez CH. : 14.06.2011 o godz. 10:31.
Odpowiedz cytując