Wyświetl pojedynczy post
Orson
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#842
Stary 14.06.2011, 10:10
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie tak właśnie było. Inna sprawa, że nie słyszałem, aby scout jakiegoś klubu był jednocześnie managerem zawodników. I wydaje mi się, że od początku to nie miało prawa wypalić. Clebi Niech zajmie się swoim biznesem i proponuje zawodników Wiśle i innym a może ktoś kogoś u Niego kupi.
Wbrew pozorom coraz częściej się to zaciera...
Skauci czesto mają kontakty lub są pozatrudniani w agencjach menadzerskich.
Przykład?

Olędzki - jest skautem Chelsea i agentem piłkarskim.
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
Odpowiedz cytując