Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47590
Stary 14.06.2011, 08:21
szczepek19 napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/159/news1...i-z-Wisly.html najbardziej nieodpowiedzialna decyzja działaczy Wisł odkąd objęli ją... rzeczywiście 250 tys € to był majątek na niego ;/...
Wszystko zależy. Jeżeli Cikos miał być numerem jeden to trzeba było brać, a nie kombinować. Jeśli numerem dwa, to rozumiem decyzję. Gość był surowy technicznie i taktycznie, jeżeli tylko mamy kogoś lepszego w zanadrzu, wydawanie 250 tyś na gościa pokroju Cikosa (ani szczególnie młody, ani szczególnie utalentowany, a tym bardziej nie wyszkolony) w tej chwili byłoby zbytnią rozrzutnością.
Odpowiedz cytując