|
LM i LM. Pewnie, że chciałbym abyśmy w końcu się tam dostali, ale prawda jest taka, że i faza grupowa PE też byłaby dobra a jakby się z grupy wyszło to byłoby też już pięknie. Tyle, że przy Naszej obecnej liczbie (nie mówię już o jakości) kadry będzie bardzo ciężko pociągnąć grę w Europie i lidze i możemy zanotować taki sezon jak Amica. Obym się tylko mylił.....
|