Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47579
Stary 14.06.2011, 07:33
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Sprawa Czikosa to typowy przykład polityki w tym klubie. Nabyć (bo kupić to za duże słowo) byle kogo z łapanki, a potem się zobaczy. Drużynę budowac ad hoc, a nie na dłużej. I tak z seozonu na sezon ciągnąć dziadowski wózek ze złomem, aż któregoś dnia znajdzie sie może stówkę na ulicy.
Szybciej ja zobaczę zmiany trenera i dyrektora niż Ligę Mistrzów.
Do trenera i dyrektora nie ma co mieć pretensji. Oni by pewnie i chcieli najlepszych graczy Europy, ale muszą działać w określonych warunkach ekonomicznych i otoczeniu, na które nie mają wpływu. A te czynniki kształtowane są i narzucane przez Cupiała. I tak chwała im za to, że starają się wyciągnąć z tego, co najlepsze.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując